تجربه ما برای شما آماده است

 

خدمات ما:

_

ثبت کننده ها 

جهت بررسی و کنترل یک فرآیند، لازم است وضعیت برخی از پارامترهای موجود، ثبت و ذخیره سازی شود و در اصطلاح از رفتار پارامترها گزارش تهیه شود. ثبت کننده ها با نرخ نمونه برداری بالا، قادر هستند وضعیت چندین پارامتر را در طول زمان عملکرد، به ثبت برسانند و به هنگام بازبینی این موارد را ارائه دهند. از ثبت کننده ها یا رکوردر های بدون کاغذ در صنایع مختلف جهت کنترل و ثبت پارامتر های مختلف می توان استفاده نمود.

تجهیزات اندازه گیری دبی

فلو بعنوان چهارمین پارامتر از فرآیندههای صنعتی لازم است اندازه گیری و محاسبه شود. در بعضی موارد برای اندازه گیری فلو به صورت مستقیم عمل نمی شود. به این صورت که کمیت دیگری اندازه گیری شده و سپس با دانستن آن کمیت، فلوی مورد نظر محاسبه می شود. به عنوان مثال تجهیزات ایجاد اختلاف فشار که سبب ایجاد افت فشار مشخصی شده و سپس با محاسبه این اختلاف فشار می توان نرخ فلوی مورد نظر را محاسبه نمود

آنالایزر

اطلاعات كسب‌شده توسط سنسور مذکور، به‌صورت داده‌هاي آنالوگ است كه معمولاً اين اطلاعات توسط مدارات حالت‌دهنده Conditioning Circuits به بازه مقادير قابل‌فهم براي مدارات تبديل آنالوگ به ديجيتال (Analog to Digital Convertor) و يا پردازشگرها تبديل مي‌شود. در رسیدن به هدف استفاده از آنالایزر، انتخاب سنسور بسته به نوع کاربرد و انتظاري که از سيستم وجود دارد، بسيار مهم است.

خرید و تهیه کالا

شرکت پرتو تاسیسات کاسپین با بیش از 10 سال سابقه در عرصه تامین تجهیزات نفت و گاز و بهره مندی از نمایندگان خارجی و همچنین با توجه به وجود شرکت های همکار در کشورهای آلمان، امارات، ترکیه، چین و. .. توانسته است بخش عمده ای از نیازهای صنعت نفت و گاز کشور را برطرف نماید به طوری که با توجه به ارتباط موثر با سازندگان و تامین کنندگان، تجهیزات مورد نیاز پروژه ها و طرح ها را با قیمتی رقابتی و در کوتاهترین زمان به صورت ارزی و ریالی تامین نماید.

اندازه گیری دما

اندازه گیری دما جزئی بسیار مهم از فرآیندهای صنعتی می باشد و تقریبا در تمامی فرآیند های صنعتی اندازه گیری و کنترل دما جزء لاینفک فرآیند می باشد. با توجه به محدوده دمایی ( که در هر نوع از تجهیزات محدودیت های اندازه گیری خاصی وجود دارد) و نوع کاربرد می توان از روش های گوناگونی استفاده کرد که می توان در حالات کلی به دو دسته تماسی و غیر تماسی آنها تقسیم بندی کرد.

پمپ

پمپ وسیه ای است که انرﮊی سیال را پس از خروج از این دستگاه، افزایش می دهد. در پمپ‌ها تغییرات انرﮊی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می‌گردد. از پمپها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین و یا جابجایی آن در یک سیستم لوله کشی و یا هیدرولیک استفاده می نمایند. به عبارت کلی تر، پمپ دستگاهی است که سيالات غيرقابل تراکم را از یک نقطه به نقطه‌ای ديگر جابجا می‌نمايد.